BİZ KİMİZ?

Ağaoğlu Reklam, 1995 yılında Üç kişilik çekirdek bir kadroyla kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden itibaren, boyut atlayan ve teknolojinin baş döndürücü hızını yakından takip ederek hizmet anlayışını gelişmelere açık tutmuştur. Böylelikle yerelden evrensele uzanan bu yolda ilerlemeye başlayan Ağaoğlu Reklam, Kurumsal boyutta adından söz ettiren bir kuruluş olarak çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Uzman ve dinamik ekibiyle tasarımdan üretime, üretimden montaja ve montaj sonrası servis hizmetlerini kapsayan zincirin tüm halkalarını eksiksiz sağlayan çalışma yelpazesiyle müşteri memnuniyetine odaklanan Ağaoğlu Reklam 2002 yılında Son Sistem Makina Parkurunu Fabrika Boyutunda Kurarak üretim kalitesini her geçen gün daha üst noktalara taşıyor.

HİZMETLERİMİZ

Ağaoğlu Reklam Tasarım olarak ışıklı & ışıksız tabela sistemleri; 3D modelleme alüminyum, paslanmaz krom ve pleksi kutu harf,ürün teşhir Stantları, Led Ekran, Cephe Kaplama, Polyester kalıp sistemleri ile dijital ve UV baskı alanlarında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz

Ağaoğlu Reklam

Hayallerin Gerçeğe Dönüştüğü Yer

info@agaoglureklam.com
Tel:0216 642 31 73